Myadmin Menu (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Menu
tr: Menü

en: Admin
tr: Yönetim

en: Adjust top margin
tr: Üst kenarı ayarla

en: Keep menu at top of page
tr: Menüyü sayfanın en üstünde tut
