mydigipass (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
