mydigipass (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: default
nl: standaard

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Continue
nl: Doorgaan

en: here
nl: hier

en: Security
nl: Beveiliging

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Production
nl: Productie

en: Style
nl: Stijl

en: Environment
nl: Omgeving

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Hartelijk dank voor uw accountaanvraag. Deze aanvraag wacht nu op goedkeuring van de websitebeheerder.<br />Een bericht met nadere instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: Button style
nl: Knopstijl

en: Error opening socket @socket
nl: Fout bij het openen van socket @socket
