mydigipass (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: default
ro: implicit

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Continue
ro: Continuare

en: Custom
ro: Personalizat

en: here
ro: aici

en: Show field
ro: Afişare câmp

en: Production
ro: Producţie

en: Style
ro: Stil

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: Unlink
ro: Înlăturați legătura

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ro: Vă mulţumim pentru înscrierea pe acest sit. În acest moment, contul dumneavoastră aşteaptă aprobarea administratorului.<br /> Între timp vi-a fost trimis, pe adresa de e-mail furnizată, un mesaj de bun venit care conţine şi instrucţiuni preliminarii.

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteţi autentificat.

en: Error opening socket @socket
ro: Eroare la deschiderea socketului @socket
