Mystique Theme (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Top
ar: الأعلى

en: Footer
ar: التذييل

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Blue
ar: أزرق

en: Font style
ar: نوع الخط
