Node access product (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: View
nl: Weergeven

en: <none>
nl: -geen-

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Categories:
nl: Categorieën:
