NAT-ng (Node Auto Term) (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Synonyms
ar: مرادفات

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: No name
ar: لا يوجد اسم
