Navigate (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Add
ar: إضافة

en: Menu
ar: القائمة

en: Parent item
ar: رابط أم

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Load
ar: تحميل

en: Users
ar: المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Full
ar: كامل

en: Search users
ar: ابحث عن المستخدمين

en: Search content
ar: البحث ضمن المحتوى

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم
