Node displays (6.x-2.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add child page
hy: Ավելացնել ենթաէջ

en: Printer-friendly version
hy: Տպագրման տարբերակ
