Node displays (6.x-2.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Author
it: Autore

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Links
it: Collegamenti

en: Default
it: Predefinito

en: Teaser
it: Anteprima

en: Add child page
it: Aggiungi pagina figlio

en: Printer-friendly version
it: Versione stampabile

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Full node
it: Nodo completo

en: Book navigation
it: Navigazione del book

en: Post date
it: Data di inserimento
