Node displays (6.x-2.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Default
ur: طے شدہ
