Node displays (6.x-2.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Links
ar: روابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Teaser
ar: موجز

en: Add child page
ar: أضف صفحة فرعية

en: Printer-friendly version
ar: نسخة للطباعة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Sticky
ar: مثبت

en: Book navigation
ar: تصفح الوثيقة

en: Unordered list
ar: قائمة غير مرتبة (ul)

en: Post date
ar: تاريخ النشر
