Node displays (6.x-2.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add child page
ne: चाइल्ड पृष्ठ थप्नुहोस्

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण
