Node displays contributions (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
