Node displays contributions (6.x-2.2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Key
ru: Ключ

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Open in new window
ru: Открыть в новом окне

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Display suite
ru: Показать решение

en: Clickable widget
ru: Кликабельный виджет

en: Total results
ru: Всего результатов

en: Total results + keywords
ru: Всего результатов + ключевых слов

en: Total results: @total.
ru: Всего результатов: @total.

en: Displaying @start - @end of @total results.
ru: Отображается с @start по @end из @total результатов.

en: Link to Google Maps
ru: Ссылка на карту Google
