Node displays contributions (6.x-2.4) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: type
hu: típus

en: Location
hu: Helyszín

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: General
hu: Általános

en: Key
hu: Kulcs

en: Search results
hu: Találatok

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Webform
hu: Űrlap

en: Popup
hu: Felugró

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Full address
hu: Teljes cím

en: Products in catalog grid view
hu: Termékek katalógusa rácsnézetben
