Node displays contributions (6.x-2.5) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: type
ro: tip

en: Location
ro: Locaţia

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Plain
ro: Simplu

en: Key
ro: Cheie

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Text field
ro: Câmp text

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă
