Node displays contributions (6.x-2.6) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: type
ar: النوع

en: Location
ar: الموضع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Textfield
ar: حقل نص

en: General
ar: عام

en: Plain
ar: عادي

en: Key
ar: المفتاح

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Open in new window
ar: افتح في نافذة جديدة

en: Textarea
ar: منطقة نص
