Node displays contributions (6.x-2.8) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: type
id: tipe

en: Location
id: Lokasi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: General
id: Umum

en: Plain
id: Biasa

en: Key
id: Kunci

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru
