Node displays contributions (6.x-2.9) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Default
ur: طے شدہ
