Network Manager (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Variable
he: משתנה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Module
he: מודול
