NewsFlash (6.x-1.8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Style
ar: نمط

en: !datetime — !username
ar: ‏!datetime —‏ !username

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: By !author at @date
ar: كتبه !author يوم @date

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime
