Node Announce (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Log
ar: السجل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Create
ar: أنشئ

en: Send
ar: أرسل

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
