Node Announce (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Create
id: Buat

en: Send
id: Kirim

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
