Node Convert (6.x-1.5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Book
nl: Boek

en: Create
nl: Aanmaken

en: Template name
nl: Template-naam

en: Property
nl: Eigenschap

en: Source type
nl: Brontype

en: Convert
nl: Converteren

en: - Please choose -
nl: - Kies a.u.b. -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
nl: Het item %forum is alleen een container van forums. Selecteer één van de onderliggende onderwerpen.

en: create a new book
nl: nieuw boek aanmaken

en: Your page will be a part of the selected book.
nl: De pagina zal deel uitmaken van het geselecteerde boek.
