Node expire (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: view
ar: عرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Never
ar: أبدا

en: Owner
ar: المالك

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.
