Node expire (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: view
he: צפיה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Never
he: לעולם

en: Owner
he: בעלים

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Notifications
he: הודעות

en: 1 Day
he: יום 1

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.
