Node import (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (151 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: In moderation queue
ca: A la cua de moderació

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Hierarchy
ca: Jerarquia

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Related terms
ca: Termes relacionats

en: Synonyms
ca: Sinònims

en: Multiple select
ca: Selecció múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: root
ca: arrel

en: Parent
ca: Pare

en: Parents
ca: Pares

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: Options
ca: Opcions

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Parent item
ca: Element pare

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Term name
ca: Nom del terme

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Content field
ca: Camp de contingut

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Introduction
ca: Introducció

en: Other
ca: Altres

en: Users
ca: Usuaris

en: Tab
ca: Pestanya

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: List price
ca: Preu de llista

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: To date
ca: fins al

en: Mission statement
ca: Missió

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Completed
ca: Completat

en: Shippable
ca: Es pot enviar

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Ounces
ca: Unces

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Read only
ca: De només lectura

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Membership requests
ca: Sol·licituds de subscripció

en: Tasks
ca: Tasques

en: Read/Write
ca: Lectura/Escriptura

en: File format
ca: Format del fitxer

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: - Please choose -
ca: - Trieu -

en: Registration form
ca: Formulari de registre

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ca: Error de validació, torneu-ho a intentar. Si aquest error persisteix contacteu amb l'administrador.

en: Product information
ca: Informació del producte

en: Sell price
ca: Preu de venta

en: Sample data
ca: Dades d'exemple

en: create a new book
ca: crea un nou llibre

en: Custom format
ca: Format personalitzat

en: Centimeters
ca: Centímetres

en: Millimeters
ca: Mil·límetres

en: File options
ca: Opcions de fitxer

en: Package quantity
ca: Quantitat del paquet

en: List position
ca: Posició a la llista

en: Identification
ca: Identificació

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: In progress
ca: En procés

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: First row contains column names
ca: La primera fila conté els noms de les columnes.

en: Record separator
ca: Separador de registre

en: Field separator
ca: Separador de camp

en: Text delimiter
ca: Delimitador de text

en: Escape character
ca: Caràcter d'escapament

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: This will be the top-level page in this book.
ca: Aquesta serà la pàgina principal d'aquest llibre.

en: %name content type
ca: Tipus de contingut %name

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Newline
ca: Nova línia

en: Double quote (")
ca: Cometes dobles (")

en: Comma Separated Values
ca: Valors separats per coma

en: Semicolon Separated Values
ca: Valors separats per punt i coma

en: Tab Separated Values
ca: Valors separats per tabulacions

en: Terms of %name vocabulary
ca: Termes del vocabulari %name

en: Notify user of new account
ca: Notifica a l'usuari del nou compte

en: List in groups directory
ca: Llista al directori de grups
