Node import (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (84 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: root
az: əsas

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Filename
az: Fayl adı

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: Options
az: Seçimlər

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Active
az: Aktiv

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Errors
az: Səhvlər

en: Custom format
az: Fərdi format

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: This will be the top-level page in this book.
az: Bu, bu kitabın ən yüksək səviyyəli səhifəsi olacaq.

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin
