Node import (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին
