Node import (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (55 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Development
ne: विकास

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: root
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Active
ne: सक्रिय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -

en: Identification
ne: पहिचान

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा
