Node import (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Completed
sr: Завршено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sr: Грешка приликом провере, покушајте поново. Ако грешка и даље постоји, контактирајте администратора сајта.

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
