Node Invite (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Never
ca: Mai

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: New
ca: Nou

en: Reply
ca: Respon

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari
