Node Invite (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Never
he: אף פעם

en: Recipient
he: נמען

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Notifications
he: הודעות

en: New
he: חדש

en: Reply
he: השב

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש
