Node Invite (6.x-2.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: View
fa: مشاهده

en: Node
fa: محتوا

en: Never
fa: هیچوقت

en: N/A
fa: هیچ

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Your Email
fa: پست الکترونیکی شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Reply
fa: پاسخ

en: User autocomplete
fa: تکمیل خودکار کاربر
