Node Invite (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Node
hy: Նոդ

en: Never
hy: Երբեք

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Reply
hy: Պատասխան
