Node Invite (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड
