Node Invite (6.x-2.5) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: View
ro: Afişează

en: Node
ro: Nod

en: Never
ro: Niciodată

en: N/A
ro: N/D

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Notifications
ro: Notificări

en: Invite
ro: Invită

en: New
ro: Nou

en: Reply
ro: Replică

en: User autocomplete
ro: Completare automată nume cont
