Node Invite (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: Never
ar: أبدا

en: N/A
ar: غير موجود

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: New
ar: جديد

en: Reply
ar: رد

en: User autocomplete
ar: إكمال آلي لاسم المستخدم
