Node Invite (6.x-2.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Node
gl: Nodo

en: Never
gl: Nunca

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Invite
gl: Invitar

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: New
gl: Novo

en: Reply
gl: Responder

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario
