Node Promo Picker (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Read more
nl: Lees meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Other
nl: Andere

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: New
nl: Nieuwe
