Node Reminder (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
