node_reply (6.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Send
ar: أرسل

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
