node_reply (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: name
fr: nom

en: Your name
fr: Votre nom

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: email
fr: courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: Personal Message
fr: Message personnel

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Please enter your name.
fr: Veuillez saisir votre nom.

en: Your email address
fr: Votre adresse de courriel

en: subject
fr: objet
