Node Template (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: List
ur: فہرست

en: Configure
ur: ترتیب
