Node Template (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: yes
id: ya

en: List
id: Daftar

en: Configure
id: Konfigurasi

en: no
id: tidak

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Owner
id: Pemilik

en: Modified
id: Telah dimodifikasi
