Nodeblock (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Translate
id: Terjemahkan
