Node.js integration (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: updated
az: yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: System
az: Sistem

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun
