Node.js integration (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: unpublished
ar: غير منشور

en: updated
ar: التحديث

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: System
ar: النظام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: published
ar: منشور

en: Node deleted
ar: تم حذف العقدة

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
ar: سيلغى نشر التعليق إذا كان يحتوي أيا من التتابعات المذكورة أعلاه. استخدم قائمة مفصولة بفاصلة من تتابعات الحروف. مثلا: "شركة, ممتع, ألعاب.". تتابعات الحروف حساسة لحالة الحرف.

en: Broadcast
ar: بث
