Nodequeue (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Node
hy: Նոդ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր
